12.09.2023

ПОСТУПАЄМОСЬ ІТАЛІЇ НА "САН-СІРО"

Збірна України з футболу зіграла в шостому турі групи С відбору на чемпіонат Європи-2024. На "Сан-Сіро" у Мілані команда Сергія Реброва поступилась збірній Італії.

Нагадаємо, що в першому вересневому матчі Україна поділила очки з Англією (1:1). Збірна Італії - прямий конкурент "синьо-жовтих" у групі С. На матч проти команди Спаллетті наша збірна не могла розраховувати на захисника Миколу Матвієнка, який зазнав ушкодження. Натомість до стартового складу поверувся капітан Андрій Ярмоленко, який оговтався від травми.

Із перших хвилин поєдинку в Мілані господарі поля заволоділи ініціативою. Вже на 12-ій хвилині оборона збірної України не витримала штурму підопічних Спаллетті - Фраттезі скористався падінням Судакова на фланзі, вийшов на вигідну ударну позицію та пробив у нижній кут - 1:0. Згодом Італії знову вдалося конвертувати контроль м'яча у забитий гол. Фраттезі оформив дубль після відскоку м'яча у штрафному українців - спершу арбітр не зарахував взяття воріт через офсайд, але після перегляду ВАРу положення поза грою не зафіксували - 2:0.

Після подвоєння переваги італійців Україні таки вдалося активізуватись на половині поля суперників і зрештою "синьо-жовті" скоротили відставання перед перервою. Ярмоленко вдало зіграв у пусті ворота після помилки Дімарко - 1:2.

У другому таймі Італія продовжувала створювати моменти біля воріт України, але й підопічні Реброва намагались подеколи відповідати своїми. В одній з атак від Італії "синьо-жовтих" врятував каркас воріт і ще кілька разів вдалося врятувати Україну Бущану. В підсумку, у другому таймі збірні голів не забивали.

Відбір на Євро-2024. Група С. 6-й тур

Італія — Україна 2:1

Голи: Фраттезі, 12, 29 — Ярмоленко, 41

Скріншот Flashscore

Наступний відбірковий матч Україна зіграє 14 жовтня проти збірної Північної Македонії.

У паралельній грі групи С Північна Македонія впевнено перемогла Мальту - 2:0.