10.08.2026

Львівська "Покрова АМП" достроково стала чемпіоном України з ампфутболу.
Команда гарантувала собі золоті нагороди за підсумками четвертого з’їзного раунду Суперліги, який відбувся в Івано-Франківську.
Для "Покрови АМП" це друге поспіль чемпіонство в українській Суперлізі.
На турі в Івано-Франківську львів’яни провели три матчі, у яких здобули дві перемоги та один раз зіграли внічию. Спершу "Покрова АМП" перемогла тернопільських "Вікінгів" – 3:0, після чого розгромила донецький "Шахтар Сталеві" – 5:0.
У заключному матчі раунду львівська команда зіграла внічию з луцькими "Хрестоносцями" – 2:2. Цього результату вистачило, щоб достроково гарантувати собі чемпіонський титул.
Результати "Покрови АМП" у 4-му з’їзному раунді
"Покрова АМП" Львів – "Вікінги" Тернопіль – 3:0
Голи: Микола Гатала, Вадим Ромашевський, автогол, Вадим Ромашевський, автогол.
"Покрова АМП" Львів – "Шахтар Сталеві" Донецьк – 5:0
Голи: Валентин Осовський, з пенальті, Дмитро Щегельський, Микола Олексієнко, Дмитро Куць, Сергій Звєков.
"Покрова АМП" Львів – "Хрестоносці" Луцьк – 2:2
Голи: Сергій Звєков, Олександр Чинчлей – Костянтин Москаль, Вадим Король.
Після четвертого раунду "Покрова АМП" має 32 очки та очолює турнірну таблицю. Другими йдуть "Хрестоносці" з Луцька, які набрали 25 очок.
Заключний, п’ятий з’їзний раунд Суперліги України з ампфутболу відбудеться в жовтні у Києві.
Восени "Покрова АМП" також дебютує в Лізі чемпіонів EAFF. Львівська команда стала першим українським клубом, який зіграє в ампфутбольній Лізі чемпіонів. У групі B суперниками "Покрови АМП" будуть іспанська Real Betis Fundación та краківська "Вісла". Турнір пройде 23–25 жовтня в італійському місті Фано.