27.09.2022

СУПЕРЗВИТЯГА НАД СЛОВАКАМИ І УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА - НА ЄВРО-2023!

Молодіжна збірна України перемогла з рахунком 3:0 у стиковому матчі-відповіді відбору Євро-2023 (U-21) команду Словаччини і здобула путівку у фінальний турнір, що пройде в Румунії та Грузії.

Як відомо, у першому поєдинку двоматчевого протистояння з рахунком 3:2 перемогли словаки.

Україна – Словаччина – 3:0

ГолиСікан, 48; 54, 66

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, але без взяття воріт. Та вже у дебюті другого тайму збірна Україна повела в рахунку. Результативну атаку на 48-ій хвилині розпочав Анатолій Трубін, продовжили Георгій Судаков і Олексій Сич, а завершив ударом зблизька Сікан. На 54-ій хвилині Сікан оформив дубль, класно зігравши на добиванні м’яча. А на 66-ій хвилині Сікан відзначився втретє, завершивши стрімку контратаку нашої збірної. Отож, молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня вийшла на фінальний етап Євро-2023!

Вітаємо та бажаємо переможних виступів у Румунії та Грузії!

Кваліфікація. Плей-оф. Перші матчі

Хорватія – Данія – 2:1, Ірландія – Ізраїль – 1:1, Ісландія – Чехія – 1:2

Кваліфікація. Плей-оф. Матчі-відповіді

Чехія – Ісландія - 0:0, Данія – Хорватія - 2:1, пенальті - 4:5, Ізраїль – Ірландія - 0:0, пенальті - 3:1

Фінальний турнір: червень-липень 2023-го року (Румунія, Грузія)

Учасники фінального турніру: Румунія, Грузія, Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Португалія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Італія, Швейцарія, Україна, Чехія, Хорватія, Ізраїль