05.11.2023

ПЕРША ПОРАЗКА "ЗЕЛЕНО-БІЛИХ" У СЕЗОНІ ПЕРШОЇ ЛІГИ

У Кам'янець-Подільському "Епіцентр" та "Карпати" зустрілись між собою в рамках 15-го туру групи А Першої ліги та видали результативний матч.

Нагадаємо, в минулому турі «Карпати» на власному полі не залишили жодних шансів харківському «Металісту» – 3:0.

Вже на старті поєдинку команда Сергія Нагорняка здивувала, першою забивши. На 4-ій хвилині Андрій Ляшенко виконав блискучий прохід, обігравши суперників та ввірвавшись до штрафного карпатівців. Після прострілу гравця Юрій Глущук спрямував м’яч у ворота і відкрив рахунок.

На 26-ій хвилині Ігор Невеш отримав м’яч у штрафному, але пробити з вигідної позиції завадив молодий оборонець «Епіцентра» Степан Григоращук. Зовсім скоро господарі влаштували на половині поля «Карпат» небезпечний вихід два в один. Сергій Стень, який організував атаку, вирішив самотужки завершувати момент – «зелено-білих» врятував Кожухар.

Карпатівцям зрештою вдалося відновити паритет на 35-ій хвилині. Чех відпасував на правий фланг Сухарю, який виконав навіс на дальню стійку, де успішно головою замкнув Ян Костенко. Для 20-річного півзахисника це вже 4-й гол у сезоні!

Ще до перерви господарі могли знову виходити вперед. Климець обігрався з Беженаром та виходив на ударну позицію, але Чех у підкаті перевів на кутовий. Проте, у роздягальню забили підопічні Мирона Маркевича. Рябов віддав передачу вперед на Костенка, Ян з лівого краю штрафного виконав чудову подачу, на яку ефектно головою відгукнувся Полегенько – 2:1. Для Костенка це, до слова, 5-й асист у сезоні.

Епіцентр на старті другого тайму міг знову створити проблеми карпатівцям: Кравчук пробивав у штрафному, але заблокували захисники гостей. На підбиранні зіграв Беженар – з його пострілом впорався Кожухар На 58-ій команді з Кам’янця-Подільського вдалося забити. Беженар подав зі стандарту на дальню стійку, де головою спрямував «круглого» у ворота Кравчук – 2:2.

Наступні 20 хвилин активнішими попереду виглядали гравці «Епіцентру», але ближчими до голу були «Карпати». На 72-ій хвилині Полегенько сильно з-за меж штрафного пробив у дальній кут, влучивши у стійку.

На 78-ій хвилині господарі поля вдруге в цьому матчі вийшли вперед. Саків головою невдало скинув назад, м’яча підхопив Кравчук, вдало поціливши у ближній кут.

"Карпатівці" зазнали першої поразки в сезоні Першої ліги, але продовжують залишатися лідерами, маючи перевагу в 10 очок.