19.04.2024

ПЕРША ПОРАЗКА "КАРПАТ" У 2024-МУ: "ЗЕЛЕНО-БІЛІ" ПОСТУПИЛИСЬ КОНКУРЕНТУ

Сьогодні, 19-го квітня, відбувся центральний поєдинок у Першій лізі. В рамках 5-го туру чемпіонського раунду львівські "Карпати" приймали "Інгулець" з Петрового. "Зелено-білі" йдуть у чемпіонаті лідером, а підопічні Лупашка - другими.

У першому таймі команди показали доволі рівну гру, подекуди організовуючи перспективні атаки. Проте, голів перша половина гри не принесла.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту біля воріт “Інгульця”. Іґор Невес пробивав з меж воротарського майданчика - Олексій Паламарчук здійснив сейв.  “Інгулець” відповів своїм моментом, який виявився результативним: Олександр Козак виконав подачу з правого флангу, однак ніхто з гравців у штрафному майданчику “Карпат” не доторкнувся до м’яча, і він опинився у сітці воріт Андрія Кожухаря – 0:1.

На 85-й хвилині “Інгулець” заробив право на пенальті. Амбросій Чачуа порушив правила у власній карній зоні проти Козака. 11-метровий взявся виконувати Ярослав Богунов і реалізував свій удар.

У компенсований час карпатівці скоротили відставання. Аріельсон перекинув голкіпера “Інгульця” Паламарчука, а Ян Костенко відправив м’яч у сітку воріт суперника – 1:2. Однак на більше у “Карпат” часу не вистачило.

“Карпати” (Львів) – “Інгулець” - 1:2

Голи: Костенко, 90+1 – Козак, 50, Богунов, 85 (пен.).

“Карпати”: Кожухар, Романюк (Картушов, 81), Бабогло, Векляк, Полегенько, Чех (Демченко, 59), Клименко (Рябов, 46), Костенко, Підлепенець (Джаред, 67), Чачуа, Іґор Невес (Аріельсон, 67).

“Інгулець”: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Козиренко (Резепов, 88), Кольцов, Сад (Гаджук, 72), П’ятов (Білоцерковець, 79), Козак, Богунов (Ченбай, 88), Сітало (Квасов, 79).

Попри поразку від “Інгульця” львів’яни залишаються на першому місці в групі. В їхньому активі 57 очок. Наступний матч “Карпати” проведуть на виїзді проти “Полтави”. Матч відбудеться у суботу, 27-го квітня, та розпочнеться о 12:30.