04.06.2024

ПЕРЕМАГАЛИ, ПОСТУПАЛИСЯ, ЗІГРАЛИ ВНІЧИЮ: РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ МИР УКРАЇНОК З ВАЛЛІЙКАМИ

Збірна України з футболу вдруге зіграла внічию з Вельсом у відборі жіночого Євро-2025. "Синьо-жовті" завершили поєдинок результативною нічиєю 2:2.

Українки провели поєдинок четвертого туру відбору кваліфікації. Команда Володимира П'ятенка здобувала перемогу над Косовом (2:0), поступилась у другому матчі збірній Хорватії (0:1), а у протистоянні з Вельсом завершили матч результативною нічиєю (1:1). В четвертому турі Україна грала номінально домашній поєдинок з Вельсом.

Українки відкрили рахунок: на 34-й хвилині матчу нападниця Ольга Овдійчук протягнула м'яч правим флангом, віддала пас на Роксолану Кравчук. Але півзахисниця дозволила м'ячу дістатись Яни Калініною, яка забила гол.

У другому таймі, на 74-й хвилині поєдинку, валлійкам вдалось зрівняти рахунок. Еванс Джемма впала у штрафному майданчику і суддя призначила пенальті у ворота українок. 11-метровий удар реалізувала півзахисниця Кейлі Бартон.

Вже через три хвилини збірній Вельсу вдалось вийти вперед: Джессіка Фішлок з-за меж штрафного майданчика сильно пробила у ворота, а Дар'я Келюшик не змогла впоратись з ударом.

На останніх секундах компенсованого часу Дарина Апанащенко прорвалась з флангу, зробила передачу у штрафний майданчик, де Ніколь Козлова головою відправила м'яч у ворота. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2.

Відбір на ЧЄ-2025 серед жінок. 4 тур. Група В4

Україна – Уельс – 2:2

Голи: Калініна, 34; Козлова, 90+8 – Бартон, 74, з пенальті.; Фішлок, 77

Попередження: Холланд, 90+6

Україна: Келюшик - Петрик, Апанащенко, Люб.Шматко, Басанська - Семків - Андрухів (Козлова, 84), Калініна, Хімич, Овдійчук (Малахова, 84) - Кравчук (Глущенко, 64)

Уельс: Кларк - Джонс (Макатір, 68), Ледд, Еванс, Джоел (Вудхем, 68)- Холланд, Інгл, Роув, Джеймс - Фішлок, Бартон (Робертс, 85)

Арбітр: Кароліне Ланссенс (Бельгія)

Стадіон: «Гроцлін Дискоболія» (Гродзиск-Велькопольски, Польща)

Хорватія - Косово - 2:0

Лідерство у групі здобула Хорватія, випереджаючи найближчого переслідувача Вельс на одне очко. Україна посідає третє місце.

Турнірна таблиця

1. Хорватія - 9 очок (4 матчі), 4:4 (різниця голів)

2. Вельс - 8 очок (4), 13:3

3. Україна - 5 очки (4), 5:4

4. Косово - 0 очок (4), 0:11

Наступні матчі: 12-те липня – Косово – Україна, Хорватія – Вельс; 16-те липня – Україна – Хорватія, Вельс – Косово