08.06.2024

ОЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМАГАЄ ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ

Олімпійська збірна України з футболу зіграла третій матч у межах підготовчого турніру Моріса Ревелло у Франції. Українці обіграли Панаму U23 з рахунком 2:0.

Україна переможно стартувала на товариському турнірі у Франції. Спершу "синьо-жовті" розгромили Індонезію U20 (3:0), після чого з різницею у чотири м'ячі обіграли Італію (4:0).

Третім суперником України U23 на товариському турнірі стала Панама. Представники Центральної Америки провели лише один поєдинок у Франції: розгромили Індонезію U20 з рахунком 4:0.

Уперше на турнірі Україна U23 завершила перший тайм без забитих м'ячів. При цьому вже на старті зустрічі українці могли відкривати рахунок, однак Назар Волошин влучив у штангу.

Забити перший м'яч у поєдинку Україна U23 змогла лише у середині другого таймі. Назар Волошин після скидання пробив точно по воротах - 1:0.

Через п'ять хвилин Україна подвоїла перевагу над Панамою. Єгор Ярмолюк перехопив м'яча, після чого обійшов голкіпера панамців та переправив м'яча у порожні ворота - 2:0.

Товариський турнір Моріса Ревелло. Другий матч

Україна U23 - Панама U23 - 2:0

Голи: Волошин, 62, Ярмолюк, 67

В України - максимальний результат після трьох турів товариського турніру. Якщо українці не програють в останньому матчі групи Японії, то гратимуть матч за перше місце.