Новини

04.06.2022

ОЛЕКСАНДР КАРАВАЄВ: РОДИНА В ОКУПОВАНОМУ ХЕРСОНІ ЧЕКАЄ НА ЙОГО ЗВІЛЬНЕННЯ


Захисник збірної України Олександр Караваєв перед матчем фіналу плей-оф за вихід на ЧС-2022 проти Уельсу сказав, що його родичі у Херсоні не мали можливості дивитися попередню гру проти Шотландії (3:1).


«Мої родичі в окупованому Херсоні не змогли подивитись матч з Шотландією. Там зв’язок відключили та інтернет також. Ми спілкуємось зранку та ввечері тільки по смс та аудіозаписах, тому що у них немає можливості весь час бути в інтернеті. Але коли вони прочитали новини, то були дуже раді. Так збіглось, що 2 червня мій день народження, а 3 червня – у моєї мами. Це був граний привід привітати мою маму. Всі переживають, всі передавали привіт і бажали нам тільки перемоги. Всі слідкують, читають новини, якщо є інтернет.


Вони не мають роботи, не займаються тим, чим займались до окупації. Вони сподіваються, що військові найближчим часом зможуть звільнити Херсон і повернути його до незалежної України. У них позитивний настрій, тому що вони бачать, як військові дають великий опір тим, хто прийшов на нашу землю, яких ніхто не чекав», – сказав Караваєв.


Матч Уельс – Україна відбудеться 5 червня. Початок о 19:00


Джерело: УАФ

Інші Новини