11.08.2023

ОЛЕКСАНДР ЧИЖЕВСЬКИЙ: СУДДЯ ДОПУСТИВ РЕЗУЛЬТАТИВНУ ПОМИЛКУ

Сьогодні, 11 серпня, "Агробізнес" втратив перемогу у виїзному матчі проти "Епіцентра".

Команди досить довго не могли відкрити рахунок у поєдинку, проте це вдалося підопічним Олександра Чижевського на 82-ій хвилині: Заєць в штрафному чудово спрямував м'яч у ворота на 82-ій хвилині. Вже через дві хвилини "Епіцентр" отримав шанс відновити паритет, заробивши доволі сумнівний пенельті. Герой попереднього епізоду Заєць збив начебто біля лінії власного карного майданчика Бендеру. Арбітр показав на 11-метровий, який у підсумку реалізував Беженар - 1:1.

Нагадаємо, що в минулому, 2-му турі, "Агробізнес", який поновив виступи в першій лізі після річної перерви, здобув першу перемогу в чемпіонаті - команда обіграла "Металіст".

Свій коментар стосовно матчу ексклюзивно для Kamp-Sport дав наставник "Агробізнеса" Олександр Чижевський. Головний тренер команди абсолютно не погоджується з рішенням арбітра призначити у ворота його клубу пенальті, а не штрафний наприкінці гри:

"Чи допустив арбітр помилку наприкінці гри? Однозначно, подаватимемо скаргу. Щодо матчу, то це були два різні тайму. Перші 25 хвилин ми провалили, "Епіцентр", правду кажучи, повністю володів перевагою. Потім вже змогли вирівняти, а в другому таймі кардинально змінилася гра і наші гравці стали в деяких моментах переважати. Загалом результат вважаю закономірним.

Чому немає стабільності протягом матчу? Треба дивитись на речі реально: завтра буде лише два місяці, відколи команда почала працювати. Треба час на те, щоб була стабільність. На мою думку, "Агробізнес" на сьогодні перевершує себе. До професійного футболу, певна річ, потрібна адаптація. Хлопці доводять, що вони є не гіршими за тих гравців, які давно виступають у професіоналах, це однозначно.

Завжди хочеться кращого, але стартом команди в новому сезоні вцілому можна бути задоволеним", - розповів Чижевський.