03.01.2024

НЕЙМОВІРНО! ЖИРОНА В РЕЗУЛЬТАТИВНОМУ МАТЧІ ВИРИВАЄ ПЕРЕМОГУ НАД АТЛЕТІКО

"Жирона", в складі якої виступають українці Артем Довбик і Віктор Циганков, здобула перемогу над мадридським "Атлетіко" в 9-му турі чемпіонаті Іспанії.

Команди продемонстрували надрезультативний перший тайм - 3:2 на користь "Жирони". Український нападник Артем Довбик мав шанс забити вже на 30-ій секунді гри, але після чудового прострілу гравець не влучив у ворота. Проте, Довбик зумів докластись до третього голу каталонців, оформивши асист. Після розіграшу кутового Артем першим дотиком спрямував м'яч на дальню стійку, де успішно замкнув Дейлі Блінд.

У другому таймі Альваро Мората відновив паритет та оформив хет-трик - 3:3. Зрештою, "Жирона" забила переможний м'яч на 91-ій хвилині матчу - з-під захисників результативно пробив Іван Мартін.

Ла Ліга. 19-й тур

"Жирона" - "Атлетіко" - 4:3

Голи: Валері, 2, Савіо, 26, Блінд, 39, Мартін, 90+1 - Мората, 14, 44, 54

До слова, каталонський клуб вперше у власній історії обіграв "Атлетіко". Підопічні Мічела зрівнялися з "Реалом" за кількістю очок - "вершкові" очолюють турнірну таблицю завдяки очним зустрічам.

1. "Реал" - 48 очок (19 матчів), 40:11 (різниця голів)
  2. "Жирона" - 48 (19), 46:24
  3. "Атлетіко" - 38 (19), 39:23
  4. "Барселона" - 38 (18), 34:21

Варто відзначити, що Артем Довбик вийшов на перше місце в Ла Лізі за системою гол+пас - 13 голів та 2 асисти.