07.09.2021

МОЛОДІЖНА ЗБІРНА ВИХОДИТЬ НА ПЕРШЕ МІСЦЕ У ВІДБОРІ НА ЄВРО

Команда Руслана Ротаня провела другий матч у відборі. Після мінімальної перемоги з рахунком 1:0 над однолітками з Сербії, сьогодні теж мінімально, однак трохи більш результативно, українці перемогли вірмен. Фінальний свисток зафіксував на табло рахунок 2:1.

Першими у матчі відзначилися саме синьо-жовті. Це Дмитро Криськів вже у другому матчі поспіль записав гол собі в актив. І хоча гості ще до перерви відігралися, у другому таймі наші збірники знову вийшли вперед, відзначитися вдалося вінгеру донецького "Шахтаря" Михайлові Мудрику.

Отож, Україна набирає 6 очок у стартових двох турах та очолює групу. Адже один з її фаворитів, команда Франції після двох турів має в активі 4 очки через вчорашню нічию з командою Фарерських островів.