Новини

06.05.2021

"МИНАЙ" ЗАЛИШАЄ УПЛ ЗІ СКАНДАЛОМ


Через гірший показник в очних зустрічах, аби претендувати на збереження прописки в УПЛ Минаю потрібно було брати очки в матчі з донецьким Шахтарем, який ще не вирішив усі питання в боротьбі за срібло. У матчі, що мав відбуватися в той же часовий слот, Олімпік програв 0:3 Руху на Арені Львів та зберіг шанси для закарпатців. Але дива не сталося - 0:4, Шахтар завершує чемпіонат на другому місці, Минай - на останньому та покидає УПЛ.


Про гру багато говорити не варто, а от про те, що відбулося до неї - потрібно. За регламентом команди мають прибувати на стадіон за 1,5 години до матчу. З Минаю в цей час вклався лише наставник команди, що добирався окремо. Сама ж команда заявила, що на гру не приїде. Все через аномальні зміни в коефіцієнтах на гру. Потім передумали, прибули на НСК Олімпійський та... закрилися в роздягальні. Про причини судити не будемо, адже на післяматчевому флешінтерв'ю тренер Минаю попросив дочекатися офіційної позиції клубу.


Дивно лише, що офіційна позиція УПЛ запізнилася. Адже невиконання регламенту мало б унеможливити проведення матчу та завершити все технічною поразкою. Натомість регламент, як і здоровий глузд, сьогодні відійшли на другий план.

Поділитися

334

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини