Новини

19.02.2024

МИ ОДНА РОДИНА: ЯК УКРАЇНСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ПІДТРИМУЮТЬ СІМʼЇ ЗАГИБЛИХ ФУТБОЛЬНИХ ФАНАТІВ НА ВІЙНІ


Вже більше півтора року фонд “Трибуна героїв” допомагає сімʼям загиблих на війні футбольних фанатів. Зараз фонд підтримує 176 сімей та допомагає їм не тільки матеріально, а і юридично та ментально. 


Сьогодні, благодійний фонд «Трибуна героїв» повідомив, що 10 гравців збірної України, які наразі грають за кордоном, долучилися до щомісячної підтримки 12 родин загиблих фанатів.


https://www.instagram.com/p/C3hWza2t4pm/


Так, “Трибуну Героїв” щомісячними донатами підтримують: 


1.    Сергій Сидорчук («Вестерло»)

2.    Сергій Кривцов («Інтер Майамі»)

3.    Олександр Зінченко («Арсенал»)

4.    Артем Довбик («Жирона»)

5.    Віктор Циганков  («Жирона»)

6.    Віталій Миколенко («Евертон»)

7.    Роман Яремчук («Валенсія»)

8.    Руслан Малиновський  («Дженоа»)

9.    Анатолій Трубін («Бенфіка»)

10.    Ілля Забарний («Борнмут»)


«Дуже важливою частиною Футбольної родини є легіонери-збірники, які долучились до системної щомісячної підтримки «Трибуни Героїв» та родин загиблих фанатів. Зараз їх допомога - це щомісячні виплати 12 родинам.


Ці футболісти збірної України стали прикладом для багатьох інших спортсменів. І ми віримо, що цьому прикладу наслідуватиме все більше українських футболістів.

Ми щиро вдячні нашим легіонерам за допомогу та підтримку, за те, що памʼятають тих, хто раніше вболівав на трибунах, а зараз віддав своє життя за Україну.


Ми одна велика футбольна родина!» - йдеться у заяві фонду.


Чому це важливо?


Футбольна родина - це велике комʼюніті, яке складається не тільки з фанатів, але і з футболістів, тренерів, менеджменту та футбольних функціонерів. І якщо раніше фанати підтримували команди на трибунах, то зараз футболісти підтримують вболівальників та їхні родини. 


Це важливо не тільки в контексті матеріальної підтримки. Не менш важливо памʼятати про героїв, які віддали своє життя за Україну. Фонд наголошує, що для сімей загиблих воїнів дуже важлива та підтримка, яку вони отримують від футбольної родини - матчі памʼяті, меморіали та фільми про фанатів. 


Як підтримати фонд “Трибуна героїв”?


Охочі допомогти фонду фінансово можуть знайти необхідні реквізити на сторінці ініціативи. Там же можна ознайомитись із переліком фанатів, що загинули, та їхніми некрологами.

Інші Новини