Новини

03.04.2023

"КАРПАТИ" ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВАЧКІВ КЛУБУ ПЕРЕД СТАРТОМ ВЕСНЯНОЇ ЧАСТИНИ ПЕРШОЇ ЛІГИ


Сьогодні, 3 квітня, львівські "Карпати" провели відкриту зустріч із уболівальниками та ЗМІ. Подія відбулась за участю головного тренера "зелено-білих" Андрія Тлумака, директора Степана Юрчишина та новачків команди.


На зустрічі "Карпати" офіційно представили новоспечених футболістів клубу: Олександра Ільющенкова, Данила Книша, Олексія Хобленка, Тараса Саківа, Івана Бобка та Сергія Горбунова. Відповідаючи на запитання від Kamp-sport, новачки "Карпат" заявили, що вони повністю адаптувались у складі "левів" під час тренувальних зборів, і вже з перших матчів будуть доводити це на футбольному полі.Головний тренер "Карпат" Андрій Тлумак поділився, що цьогоріч було складно шукати підсилення на трансферному ринку України, але клубові вдалося підписати одних з найкращих гравців. Запрошення легіонерів до команди наставник не розглядав.


Степан Юрчишин розповів про те, що наразі активно відбувається будівництво тренувальної бази "Карпат" у Бартатові. На сьогодні база готова на 70%, тому, найімовірніше команда зможе тренуватися в Бартатові вже з кінця червня-початку липня.


У клубі також заявили, що в четвер "Карпати" презентують нову форму від нового технічного парнера - компанії Nike.


Перший матч у весняній частині Першої ліги "Карпати" зіграють у суботу, 8-го квітня, на стадіоні "Україна". Суперником львів'ян буде "Кремінь" (Кременчук).


Інші Новини