10.08.2023

ЛІГА ЄВРОПИ: "ДНІПРО-1" РОЗГРОМНО ПОСТУПАЄТЬСЯ "СЛАВІЇ" В ПЕРШОМУ МАТЧІ

"Славія" — "Дніпро-1". Фото: scdnipro1.com.ua

"Дніпро-1" невдало розпочинає шлях у кваліфікації Ліги Європи. У першій зустрічі 3-го відбіркового раунду турніру "спортклубівці" розгромно поступились чеській "Славії".

Український клуб вилетів до кваліфікації Ліги Європи після поразки в двоматчевому протистоянні "Панатінаїкосу" в 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

"Дніпро-1" пропустив перший м'яч вже на 5-ій хвилині. Без жодного спротиву Масопуст прострілив на Шранца, який пробив з-під Сватка. Вже на 12-ій хвилині матчу через травму поле покинув Максим Третьяков - його замінив новачок команди Богдан Лєднєв. Перед свистком на перерву чехи забили вдруге: Шранц відправив м'яч у сітку після подачі з кутового.

На 58-ій хвилині "Славія" залишилась у меншості після грубого фолу Огбу над Гуцуляком. Проте, "Дніпру-1" це не допомогло: на 81-ій Валлем після безладу гостей у штрафному довів рахунок до розгромного - 3:0.

"Славія" (Чехія) — "Дніпро-1" (Україна) — 3:0

Голи: Шранц, 5, 37, Валлем, 81

Таким чином дніпряни ризикують вилетіти до кваліфікації Ліги конференцій. У разі вильоту "Дніпро-1" зіграє в плей-оф відбору ЛК проти польського "Леха" або словацького "Спартака" з Трнави.