11.04.2024

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ: РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ІГРОВОГО ДНЯ ЧВЕРТЬФІНАЛІВ

У середу, 10-го квітня, відбулися матчі другого ігрового дня чвертьфіналу Ліги чемпіонів-2023/24. У Парижі "ПСЖ" приймав "Барселону", а в Мадриді зійшлися "Атлетіко" та "Боруссія" Дортмунд.

Феєрію голів подарував поєдинок між парижанами та каталонцями. Протягом першого тайму команди продемонстрували досить якісну оборону та рівну гру, але міцнішими стали гравці "Барси": на 37-ій хвилині після чудової передачі Ямала на протилежний фланг відзначився Рафінья.

На старті другого тайму "ПСЖ" шокував гостей, забивши два голи. Дембеле на 48-ій зрівняв рахунок, а через три хвилини Вітінья вивів господарів вперед. Зрештою, Хаві Ернандес зумів вгадати із замінами. Через хвилину після появи на полі Педрі виконав магічне закидання на Рафінью, який оформив дубль, а згодом вдало замкнув подачу з кутового Крістенсен, якого також випустили в другому таймі. У підсумку, іспанці повертаються додому із звитягою - 3:2.

"ПСЖ" — "Барселона" - 2:3
Голи: Дембеле, 48, Вітінья, 51 -  Рафінья, 36, 62, Крістенсен, 77

ПСЖ: Доннарумма — Маркіньйос, Ернандес, Бералдо, Мендеш — Кан Ін (Заїр-Емері, 60), Вітінья, Руїс (Матіаш Рамуш, 85) — Дембеле, Асенсіо (Баркола, 47), Мбаппе

Барселона: тер Штеген — Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу — Роберто (Педрі, 61), де Йонг (Крістенсен, 76), Гюндоган (Лопес, 86) — Ямал (Феліш, 61), Левандовські, Рафінья (Торрес, 75)

Інтрига збереглась і в протистоянні між "Атлетіко" та "Боруссією" Дортмунд. "Матрацники" ледь не втратили чудову перевагу. Після зразкового першого тайму команда Дієго Сімеоне не просто пропустила у власні ворота, а ще й двічі мала дякувати їхньому каркасу за порятунок.

Відкрили рахунок господарі вже на 4-ій хвилині після голу Де Пауля. В середині тайму Ліно подвоїв перевагу "Атлетіко". Проте, під завісу поєдинку "джмелі" змогли конвертувати створення моментів у забитий м'яч - у дортмундців відзначився Себастьян Алле.

"Атлетіко" — "Боруссія" Д - 2:1
Голи: Де Пауль, 4, Ліно, 32 — Алле, 81

Атлетіко: Облак — Вітсель (Савич, 90+1), Хіменес, Аспілікуета — Моліна (Рікельме, 90), Льоренте, Коке, Де Пауль (Корреа, 79), Ліно (Сауль, 90) — Мората (Барріос, 63), Грізманн.

Боруссія Д: Кобель — Р’єрсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен — Забітцер (Ройс, 84), Джан (Озджан, 84) — Санчо, Нмеча, Адеємі (Байно-Гіттенс, 73) — Фюллькруг (Алле, 60).