Новини

01.10.2023

ЛІДЕР ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ПРОПУСТИТЬ ЖОВТНЕВІ МАТЧІ ВІДБОРУ НА ЄВРО-2024?

  Фото - Getty Images 


Віктор Циганков зазнав травми в матчі іспанської Ла Ліги. Український вінгер не зміг дограти гру "Жирони" проти мадридського "Реала".


Циганкова довелося замінити в перерві матчу з "вершковими", в якому "Жирона" поступилась із рахунком 0:3. Як повідомив наставник каталонської команди Мічел, Віктор покинув поле через м'язове ушкодження.


"Треба зробити обстеження. Він сказав, що щось помітив, і ми повинні це перевірити. Це щось м'язове, але ми не знаємо, серйозно це чи ні. Треба зробити тести, тому що він щось відчув. Він сам попросив заміну", - повідомив Мічел.


Як зазначає ТаТоТаке, травма, через яку Віктор Циганков попросив заміну в матчі проти Реала, пов'язана із пошкодженням задньої поверхні стегна. Точний діагноз медики Жирони повідомлять сьогодні після МРТ. Імовірно, Циганков може пропустити 2-3 тижні, аби вийти на звичний рівень навантажень і забезпечити превентивні заходи, щоб не сталоcя рецидиву.  


Таким чином, Віктор Циганков ризикує пропустити матчі збірної України у відборі на Євро-2024 проти Північної Македонії та Мальти.


Нагадаємо, в резервному списку Реброва перебувають: Олександр Піхальонок, Олександр Сваток (обидва – "Дніпро-1"), Олександр Тимчик ("Динамо").


Інші Новини