06.11.2022

КОМАНДА ЗІНЧЕНКА ПЕРЕМОГЛА «ЧЕЛСІ» У ЛОНДОНСЬКОМУ ДЕРБІ

У матчі 15-го туру Англійської прем'єр-ліги відбулося лондонське дербі – у гості до «Челсі» завітав «Арсенал».

У основному складі «канонірів» вперше з 1 жовтня на поле вийшов український захисник Олександр Зінченко. Він повноцінно відновився після травми, і, як виявилося, допоміг своїй команді здобути перемогу над принциповим суперником. Відіграв Зінченко до 78-ої хвилини, після чого поступився місцем на полі Тірні.

Результат зустрічі двох лондонських клубів вирішив єдиний гол. Його автором на 63-ій хвилині став захисник «Арсеналу» Габріел. Сака виконав подачу з кутового, а бразилець перед воротами «Челсі» виявився найспритнішим за всіх.

Отож, 1:0 – «Арсенал» з Олександром Зінченком, здобув 11 перемогу у чемпіонаті та з 34 очками лідирує в АПЛ. Другим іде «Манчестер Сіті», який має 32 пункти. У «Челсі» 7 позиція та 21 очко.