Новини

16.07.2021

КЛУБИ УПЛ ВИСТУПАТИМУТЬ З ЕМБЛЕМОЮ УАФ З КРИМОМ ТА НАПИСАМИ "СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА"Клуби української футбольної Прем'єр-ліги у сезоні 2021/2022 років будуть зобов'язані виступати з емблемою Української асоціації футболу, яка містить гасла "Слава Україні" та "Героям слава!". Про це йдеться в регламенті змагань.


Емблему потрібно буде розміщувати по центру на грудях: між логотипом клубу і логотипом виробника форми. Проте в залежності від дизайну форми емблему можна розмістити спереду на лівій стороні футболки на рівні середини плеча. Українські футбольні команди будуть зобов'язані наносити на футболки емблему УАФ на матчі Прем'єр-ліги, Кубка України та Суперкубка країни.


Російські РІА Новини звернулися до УЄФА з приводу того, що кожен клуб УПЛ тепер зобов'язаний нанести на форму велику "Слава Україні" та "Героям Слава" та отримали відповідь: "Це внутрішнє питання, яке стосується Української прем'єр-ліги. Тому ми люб'язно направляємо вас в Українську асоціацію футболу з вашим питанням".

Поділитися

15

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини