05.03.2024

«КАРПАТИ» СИЛЬНІШІ ЗА «СКАЛУ 1911»

5 березня львівські «Карпати» в Ужгороді, на центральному стадіоні «Авангард», у контрольній грі зустрілися зі стрийською «Скалою 1911».

У кожному таймі наставник «левів» Мирон Маркевич використав різні склади.

У першій половині карпатівці повели у рахунку на 10-й хвилині, після влучного пострілу Костенка. Суперники вирівняли становище на 19-й хвилині. Відзначився Цень. Та ще до перерви свою нагоду використав лівий оборонець Саків. Він влучно пробив зі штрафного - 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

По перерві «Карпати» зуміли забити третій гол зусиллями нападника Сидуна. У підсумку 3:1.

Склад «Карпат» у першому таймі: Кожухар, Полегенько, Векляк, Мизюк, Саків, Рябов, Чех, Підлепенець, Чачуа, Костенко, Іґор Невес.

Склад «Карпат» у другому таймі: Ільющенков, Романюк, Козік, Бабогло, Булеза, Клименко, Тлумак, Картушов, Шах, Фетько, Сидун.

Наступний матч в Ужгороді «Карпати» поведуть 8 березня, де суперником буде виноградівський «Севлюш».