23.03.2024

"КАРПАТИ" РОЗПОЧАЛИ ВЕСНЯНУ ЧАСТИНУ СЕЗОНУ З ПЕРЕМОГИ

У суботу, 23-го березня, львівські “Карпати” зіграли проти “Полтави” в рамках першого туру чемпіонської групи Першої ліги України сезону 23/24.

Рахунок у матчі відкрито на 54-ій хвилині: Павло Полегенько отримав м’яч за межами штрафного майданчика змістився в центр та потужно пробив – без шансів для Варцаби та шедевральний гол від правого фулбека “зелено-білих” – 1:0.

Через кілька хвилин після голу підопічні Мирона Маркевича залишилися вдесятьох. Богдан Векляк смикнув за руку Олександра Вівдича, який вибігав віч-на-віч з Кожухарем. Рішення арбітра – червона картка центрбеку “Карпат”.

Після того, як карпатівці залишились у меншості, гості розпочали активно тиснути на ворота “зелено-білих”. Полтавці створили кілька моментів, які не вдалося реалізувати. Однак на 79-й хвилині суперник “Карпат” досягнув свого. Микола Бужин замкнув подачу зі штрафного удару – 1:1.

Вже у компенсований арбітром час “леви” змогли вдесятьох вирвати перемогу. Арбітр матчу Денис Резніков призначив пенальті у ворота гостей за гру рукою Богдана Шмигельського у власному штрафному майданчику. До виконання 11-метрового удару підійшов Полегенько і впевнено реалізував пенальті – 2:1.

“Карпати” (Львів) – СК “Полтава” - 2:1 (0:0)

Голи: Полегенько, 54, 90+4 (пен.) – Бужин, 79.

“Карпати”: Кожухар, Саків, Козік, Векляк, Полегенько, Клименко (Демченко, 46), Рябов (Чех, 73), Костенко, Джаред (Підлепенець, 46), Чачуа, Іґор Невес (Мизюк, 59).

Після матчу проти “Полтави” карпатівці залишаються на першому місці. В їхньому активі 48 залікових балів. У наступному турі підопічні Мирона Маркевича вдома зіграють проти “Вікторії” з Сум. Матч відбудеться у п’ятницю, 29-го березня. Початок гри о 13:00.