11.08.2024

"КАРПАТИ" РОЗГРОМИЛИ "КРИВБАС" У ПЕРШОМУ ДОМАШНЬОМУ МАТЧІ В УПЛ

Львівські "Карпати" здобули першу перемогу в новому сезоні УПЛ. Підопічні Владислава Лупашка на власному полі розгромили криворізький "Кривбас".

У першому таймі чудову нагоду відкрити рахунок завдяки пенальті не реалізував "Кривбас": на 20-ій хвилині Кемкін парирував удар з позначки від Луньова. Натомість "Карпати" зуміли забити після влучного удару Артура Шаха. А незадовго до перерви прицільним дальнім пострілом подвоїв перевагу господарів Павло Полегенько.

У другому таймі команди активно створювали моменти, але забити вдалсоя лише "Карпатам". На 80-ій хвилині Стеніо сильно пробив з-за меж штрафного майданчика, Кліщук парирував удар, але першим на добиванні опинився Чачуа, який поставив крапку в зустрічі - 3:0.

УПЛ, 2-й тур

Карпати - Кривбас - 3:0

Голи: Шах, 39, Полегенько, 42, Чачуа, 80.

“Карпати”: Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло, Полегенько, Альварес, Клименко (Рябов, 46, Саків, 90+3), Чачуа (Тлумак Ю., 86), Шах (Кузик О., 57), Підлепенець (Очеретько, 76), Іґор Невес (Стеніо, 76).

“Кривбас”: Кліщук, Бандейра (Жан Морель По, 61), Романчук, Стецьков, Драмбаєв, Вакулко (Бізімана, 46), Кузик Д., Луньов (Микитишин, 46), Твердохліб (Аморозо, 38), Хомченовський (Соса, 72), Кожушко (Прінс Аду, 46).

У наступному турі “Карпати” зіграють проти київського “Динамо”. Матч 3-го туру відбудеться у суботу, 17-го серпня, на стадіоні “Україна”. Поєдинок розпочнеться о 18:00.