03.02.2024

«КАРПАТИ-2» ПОСТУПИЛИСЯ АМАТОРАМ

3 лютого, друголігові «Карпати-2» провели свою другу контрольну гру у цьому році. Суперником команди Романа Гнатіва була Футбольна академія «Прикарпаття», яка грає в чемпіонаті України серед аматорів і з наступного сезону планує заявитися у Другу лігу.

Тренерський штаб «Карпат-2» дав можливість зіграти усім футболістам. У першому таймі грали: Домчак, Савчин, Бойченюк, Коваленко, Рожко, Сидун, Равлик та чотири гравці на оглядинах.

Карпатівці мали принаймні три хороші нагоди для взяття воріт, але ними не скористалися. Натомість суперники свої моменти реалізували двічі.

По перерві на поле вийшли Фетько, Резнік, Дебич, Абрамчук, Гайдучок, Ілюхін, Копил, Скороход, Пилипчук та два гравці, які на перегляді. При повній перевазі львів’яни вирівняли рахунок. Відзначились Фетько та Дебич. Були нагоди, ще забити два-три м’ячі. Та втримати бодай нічию «Карпати-2» не зуміли. Прикарпатці забили переможний гол на останній хвилині гри. У підсумку поразка «Карпат-2» 2:3.