31.03.2024

«КАРПАТИ-2» ГРАЮТЬ УНІЧИЮ В ОДЕСІ

31 березня, львівські «Карпати-2» провели свій перший офіційний матч у цьому році. Підопічні Романа Гнатіва гостювали в Одесі, де їхнім суперником був місцевий клуб «Реал Фарма».

До другого складу наставник «Карпат» Мирон Маркевич відрядив гравців, які були в заявці проти ФК «Вікторія», а саме Юрія Тлумака, Миколу Киричка, Олександра Фетька та Вадима Сидуна.

Львів’яни з перших хвилин заволоділи ініціативою. І на 5-й хвилині мав нагоду відзначитись Шах, але йому завадив Сидун. А на 24-й хвилині воротар господарів порушив правила проти Фетька і сам постраждалий виконав чудово одинадцятиметровий.

На 36-й хвилині одесити чи не вперше наблизились до воріт «зелено-білих» і заробили одинадцятиметровий. Без потреби порушив правила Сидун, а найкращий бомбардир «Реал Фарми» Барсуков відмінно реалізував одинадцятиметровий. 1:1.

По перерві була рівна гра. Хорошу нагоду втратив лідер одеситів Барсуков, коли пробивав головою. На 78-й хвилині «фармацевти» залишились у меншості. За грубу гру проти Скорохода було вилучено Дмитрієва.

«Карпати-2» на останній хвилині матчу могли вирвати перемогу, але м'яч після удару Гудзінського влучив у стійку воріт. У підсумку - закономірна нічия 1:1.

Команди грали у таких складах:

«Реал Фарма»: Подгородецький, Гайвоненко, Ладика, Дмитрієв, Вареник, Щербак (Фабер, 77), Лиховидов М. (Пархоменко, 35), Гранчар (Скрипнік, 77), Барсуков, Тилінський (Меленчук, 60), Марченко (Шилов, 60).

«Карпати-2»: Домчак, Копил, Катрич, Ломницький, Киричок, Гудзінський, Іродовський (Скороход, 64; Абрамчук, 79), Тлумак (Резнік, 64), Фетько (Равлик, 75), Шах, Сидун.