Новини

20.04.2022

ХУДЖАМОВ ПРО КИВУ: СПІЙМАТИ ЙОГО І ПОВІСИТИ НА МАЙДАНІ


Колишній голкіпер донецького "Шахтаря" та київського "Динамо" Рустам Худжамов, який зараз працює тренером воротарів "Полісся", вкрай жорстко висловився щодо подальшої долі депутата ВР від "Опозиційної платформи – За життя" та зрадника України Іллі Киви. Наразі він перебуває за кордоном і хоче отримати політичний притулок у Росії.


У програмі "Денісов Time" колишній воротар збірної України обговорював, як приємно було бачити арешт Віктора Медведчука, і зазначив, що було б ще краще, якби покарання поніс і один із його соратників Кива. Також Худжамов шокований тим, що відбувається у Маріуполі.


"Ще б Киву дістати звідти. Спіймати та повісити на Майдані. Було б непогано", – сказав Худжамов.


В Україні Киві оголошено підозру у державній зраді за публічні заклики до насильницької зміни влади та повалення конституційного ладу.


Також Худжамов, який свого часу захищав кольори Маріуполя, був уражений жахливими руйнуваннями промислового міста від бомб російських окупантів


"Я не міг впізнати ані будівлі міста, ані райони. Розумію, що того Маріуполя, який багато хто знав, вже немає і не буде. Найстрашніше – це поховання людей на клумбах, у дворах. Я вчора заснув о 6 ранку. Я не міг спати, тому що перебирав у голові людей із міста, яких знав. І розумів, що цих людей може вже не бути сред живих. Це шок", – сказав голкіпер.


Також Худжамов підкреслив, що хлопці з ультрас "Маріуполя" надсилали йому інформацію, що деяких фанатів вже немає в живих: "А я пам'ятаю, як аплодував їм після матчу, дякував".


Джерело: https://news.obozrevatel.com

Інші Новини