15.08.2023

ФК "АГРОБІЗНЕС": НА МЕЖІ ВИЛЬОТУ, АЛЕ З ПЕРЕМОГОЮ

Сьогодні, 15 серпня, відбулися матчі 3-го попереднього раунду Кубка України-2023 з футболу.

Одним із найдраматичніших поєдинків цього раунду виявилась зустріч в Миколаєві, де місцевий представник футболу Львівщини приймав волочиський "Агробізнес", що виступає в Першій лізі України.

Команда Олександра Чижевського пройшла у 3-й раунд (1/32 фіналу) після тріумфу над вінницькою "Нивою" (1:0) з другої ліги. "Миколаїв" зі свого боку змушений був вийти до цієї стадії через два бар'єри - підопічні Віталія Шумського спершу здолали аматорську "Фазенду" (6:1), а згодом першолігову "Буковину" (1:0).

Рахунок у матчі прогнозовано відкрили фаворити зустрічі. Вже на 7-ій хвилині, фактично в першій серйозній атаці, Даниїл Волков вдало замкнув простріл з лівого флангу. Проте, на старті другої половини кубкової зустрічі господарі зуміли відновити паритет: Назар Цюпка чудово пробив у дальню дев'ятку воріт - 1:1.

Жодна з команд до завіси поєдинку так і не могла вийти вперед, однак неймовірну можливість забитий другий м'яч отримав саме "Миколаїв".  На останніх секундах компенсованого часу Цюпка не реалізував 11-метровий - воротар "Агробізнеса" Микита Мінчев зумів врятувати свою команду, здійснивши сейв ногами. Дубль Цюпка не оформив, а драма в Миколаєві перевелась в екстратайм.

Під завершення першого додаткового тайму "Агробізнес", проявивши характер, вдруге в поєдинку вийшов вперед: Віталій Равлик змістився з лівого флангу в центр і виконав блискучий постріл - Мар'ян Бурмас витягнув м'яч, проте "круглий" влучив у поперечину та відбився за лінію воріт. Арбітр показав на центр поля - 2:1.

Крапку в протистоянні поставив Кузьмин на 120-ій хвилині - варто відзначити фантастичний прорив Равлика, який і скинув, у підсумку, під удар Роману. 3:1 - "Агробізнес" проходить в 1/16 фіналу Кубка України.

"Миколаїв" - "Агробізнес" - 1:3

Голи: Цюпка (50) — Волков (8), Равлик (104), Кузьмин (120).
На 90+4-й хвилині Цюпка не реалізував пенальті (воротар).

«Миколаїв»: Бурмас, Гурський (к), Заваляк, Іванишин (Дзюрах, 46, Давидяк, 68), Р. Оприск, Дмуховський, Качор, Клим (Федина, 86), Оленич (Деревецький, 38), Адам (Козловський, 46), Цюпка.

«Агробізнес»: Мінчев, Бариляк (к), Мячин, Заєць, Лень, Гудзінський, Тишинінов (Теплий, 71), Грицак (Равлик, 46), Тяпкін (Гаврушко, 46), Зоренко (Кузьмин, 46), Волков (Свистун, 113).

До слова, до наступного раунду пробилися «Маріуполь», «Звягель», «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Вікторія» (Суми), «Лівий берег» (Київ) та «Агробізнес» (Волочиськ). Відзначимо, шо на цій стадії розпочнуть виступи 8 клубів УПЛ (9—16 за рейтингом). Базовий день матчів — 23 серпня.