27.05.2023

ФАНТАСТИЧНА РОЗВ'ЯЗКА: "БАВАРІЯ" ЗНОВУ СТАЛА ЧЕМПІОНОМ НІМЕЧЧИНИ

Мюнхенська "Баварія" завоювала одинадцяте поспіль чемпіонство Німеччини з футболу. Доля першого місця в Бундеслізі вирішилась фактично в заключні хвилини останнього туру.

За тур до завершення чемпіонату "Баварія" перебувала на 2-му місці, подарувавши шанс здобути довгоочікуване чемпіонство дортмундській "Борусії", яка не перемагає в Бундеслізі з сезону 2011/2012. Мюнхенці відставали на 2 очки.

Проте, в останньому, вирішальному матчі, дортмундці на власному полі не змогли обіграти "Майнц" (2:2). При цьому господарі поступались в 1-му таймі та не реалізували пенальті.

"Баварці" натомість розібрались із "Кельном". Проте, поєдинок мав напружену кінцівку: суперник мюнхенців зрівняв на 81 хвилині. Нічия не підходила "Баварії" у боротьбі за чемпіонство, але все-таки на 89-й команда знову вийшла вперед - 2:1.

"Баварія" і "Борусія" Д набрали однакову кількість очок і за регламентом чемпіона визначали, враховуючи забиті та пропущені голи. Тут у Баварії +54, у Боруссії +39. Загалом для мюнхенського клубу це 33-й титул.