05.11.2022

ЕКСГРАВЕЦЬ «РУХУ» КУХАРЕВИЧ ЗАБИВ М'ЯЧ У ТРЕТІЙ ПОСПІЛЬ ГРІ ЧЕМПІОНАТУ ШОТЛАНДІЇ!

Український нападник «Гіберніана» Микола Кухаревич забив у своєму третьому поспіль матчі чемпіонату Шотландії.

Дебютним голом у складі «Гіберніана» Кухаревич відзначився у жовтневому матчі проти «Сент-Джонстона» (1:2). Вже за тиждень українець вдруге поспіль вразив ворота суперників у поєдинку проти «Сент-Міррена» (3:0).

Восьмий вихід Кухаревича в старті на гру шотландського Прем'єршипу відбувся в гостьовому матчі 14-го туру з «Абердіном». Вже до 61-ї хвилини господарі розгромно перемагали «Гіберніан» з рахунком 3:0. У другому таймі своє слово в матчі сказав Кухаревич. Українець у штрафному «Абердіна» скористався з відскоку м'яча від партнера та з близької відстані спрямував його у ворота. Гол спочатку було скасовано через положення поза грою в Миколи, але перегляд епізоду асистентами VAR підтвердив його законність. Зрештою, до фінального свистка «Абердін» забив четвертий гол і відновив розгромну різницю в три м'ячі. Фінальний рахунок зустрічі - 4:1.

Микола Кухаревич - 21-річний нападник шотландського «Гіберніана» та молодіжної збірної України, контракт якого належить французькому «Труа». Він - автор 4 голів у 24 матчах чемпіонату України в складі львівського «Руху» (за першу команду львів'ян виступав у 2020-2021 роках). Дебютував за молодіжну збірну України у листопаді 2020 року. Провів за команду Руслана Ротаня 15 матчів, в яких відзначився 3 голами.