11.10.2024

ДВА ГОЛИ ПІД ЗАВІСУ ГРИ: УКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖКА НЕ ВТРИМАЛА МІНІМАЛЬНУ ПЕРЕВАГУ НАД АНГЛІЄЮ

Молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) - проти команди Англії.

Підопічні Унаї Мельгоси до цієї зустрічі здобули вісім перемог у восьми матчах, сьогодні ж у Борнмуті на стадіоні «Дін Корт» їм протистояли найгрізніші суперники у групі - англійці.

У першому таймі господарі мали повну перевагу - вони завдали по воротах Нещерета сім ударів (один у площину), а наші не спромоглися відповісти жодним. Підопічні Бена Футчера створили три дуже небезпечних моменти, а найбільшу загрозу ніс Жиро-Хатчінсон. Його ударам на 16-й та 45-й хвилині лише трохи не вистачило влучності. Ще у одному випадку після удару Макейті врятував наш голкіпер.

Після перерви українці явно додали в атаці, і моменти почали виникати вже у обох воріт. На удар Волошина суперники відповіли шансми для Макейті та Філоджіна. А на 71-й хвилині підопічні Унаї Мельгоси повели в рахунку. Очеретько подав кутовий до дальньої стійки, де Михавко класно зіграв головою.

Утім, англійці змогли не лише відігратися. На 88-й хвилині Макейті чудово виконав штрафний удар і відновив рівновагу. А на другій компенсованій хвилині він оформив дубль і приніс перемогу своїй команді - 2:1. Таким чином, збірна України U-21 зазнала першої поразки у відбірній групі F, тим не менш має путівку до фінального турніру. Жеребкування відбудеться 3 грудня в Братиславі.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Англія (U-21) - Україна (U-21) - 2:1 (0:0)

Голи: Макейті (88, 90+2) - Михавко (71).

Англія (U-21): Траффорд, Грей (Роджерс, 63), Харвуд-Белліс, Куонса, Холл, Філоджін (Айлінг-Джуніор, 84), Макейті, Мортон (Андерсон, 78), Хіншелвуд (Скарлетт, 84), Жиро-Хатчінсон (Гіттенс, 64), Делап.

Україна (U-21): Нещерет, Вівчаренко, Михавко, Мельниченко, Крупський (Брагару, 46), Ярмолюк, Федор (Яцик, 72), Очеретько, Хлань (Смоляков, 56), Краснопір (Горбач, 56), Волошин (Квасниця, 84).

Арбітр: Юакім Естлінг (Швеція).

Попередження: Грей (55), Філоджін (56), Холл (89) — Хлань (26).

11 жовтня. Борнмут. Стадіон «Дін Корт».

Турнірне становище: 1. Україна - 24, 2. Англія - 22, 3. Сербія - 13, 4. Люксембург - 7, 5. Північна Ірландія - 7, 6. Азербайджан - 3

12.10.2024

Північна Ірландія - Азербайджан

15.10.2024

Люксембург - Північна Ірландія

Сербія - Україна

Англія - Азербайджан

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

Джерело: uaf.ua