13.09.2023

ДУБЛЕРИ "КАРПАТ" РОЗГРОМИЛИ "НИВУ"

Дубль львівських "Карпат" розгромив "Ниву" з Вінниці у 7-му турі Другої ліги України.

"Карпати-2" вперше в сезоні здобули другу поспіль перемогу. Нагадаємо, що в минулому турі дублери карпатівців обіграли одеську "Реал Фарму" - 2:1.

Відкрили рахунок львів'яни наприкінці першого тайму, скориставшись більшістю - Борячук грубо зіграв у центрі поля проти Скорохода й отримав червону. Перший м'яч забив Катрич після передачі Кожанова.

На 65-ій хвилині автор першого голу віддав на Артема Лєгостаєва, який потужно пробив по воротах - "Карпати-2" подвоїли перемогу. Довів рахунок до розгромного Дебич після пасу Кожанова п'ятою - 3:0. Гол престижу вінницька "Нива" забила після замикання кутового. Однак вже через хвилину карпатівці зробили рахунок 4:1 - Коваленко увіравався до штрафного та відправив м'яч у сітку.

Друга ліга. 7-й тур

"Нива" В - "Карпати-2" - 1:4

"Карпати-2": Домчак, Катрич, Савчин, Гайдучок, Ілюхін, Скороход (Коваленко, 80), Бойченюк (Копил, 80), Фетько (Дебич, 56), Резнік (Рожко, 66), Кожанов, Лєгостаєв (Пилипчук, 80).

"Нива": Вічний, Лотоцький, Никитюк, Ничипоренко (Рябий, 81) Борячук, Власенко, Швець (Кобцов, 76), Страшкевич (Мельник, 81), Петленко (Євтіхов, 41), Рогульський, Загорулько.

Завдяки сьогоднішній перемозі карпатівці покращили своє турнірне становище. Тепер в активі “левів” дев’ять залікових балів і вони розташувались на восьмому місці у таблиці. У наступному турі “Карпати-2” у Львові прийматимуть запорізький “Металург-2”. Матч відбудеться 18-го вересня. Початок гри – 12:00.