16.10.2023

ДУБЛЕРИ "КАРПАТ" ПОДІЛИЛИ ОЧКИ ІЗ "ЗАЛІЗНИЧНИКАМИ"

"Карпати-2" провели виїзний поєдинок проти столичного "Локомотива".

Підопічні Романа Гнатіва досить швидко відкрили рахунок у зустрічі - на 10-ій хвилині досвідчений Денис Кожанов прострілив з правого флангу, де на ближній стійці успішно замкнув Вадим Сидун - 1:0 на користь "зелено-білих". Варто відзначити, що Сидун відзначився вчетверте у ворота суперників цього сезону. У другої команди карпатівців була чудова нагода подвоїти перевагу - той-таки Кожанов віддав на Максима Бойченюка, та після удару хавбека м'яч пролетів над поперечиною.

У другому таймі львівський колектив все-таки не зумів втримати перемогу - під завісу поєдинку "Локомотив" заробив право на пенальті. Тіталенко зрештою реалізував удар з позначки та вирвав заліковий бал для "залізничників".

Таким чином, "Карпати-2" вперше в нинішньому сезоні Другої ліги зіграли внічию. Команда Гнатіва набирає 16 очок та продовжує перебувати в середині турнірної таблиці.

"Локомотив" (Київ) – "Карпати-2" (Львів)

Голи: Тітаренко, 89 (пен.) – Сидун, 10.

"Карпати-2": Домчак, Катрич, Савчин, Ілюхін, Гайдучок, Скороход, Бойченюк (Копил, 70), Дебич (Рожко, 46), Резнік (Абрамчук, 46), Кожанов (Пилипчук, 80), Сидун (Лєгостаєв, 71).

Вилучення: Блазунь, 69 – Скороход, 69.