04.05.2024

ДОВБИК ЗАБИВАЄ ГОЛ І ВІДДАЄ АСИСТ - "ЖИРОНА" ДОЛАЄ "БАРСЕЛОНУ"!

Відбувся поєдинок 34 туру іспанської Ла Ліги, в якому «Жирона» приймала «Барселону» і здобула яскраву звитягу!

До сьогоднішньої гри «Барселона» займала другу позицію у турнірній таблиці, на два очки випереджаючи «Жирону». Водночас, «біло-червоні» перебували за крок від завоювання місця в Лізі чемпіонів.

У першому колі «Жирона» обіграла «Барселону» з рахунком 4:2. У тому поєдинку відзначились і українські гравці «біло-червоних»: один із голів забив Довбик, а результативну передачу йому віддав Циганков.

У сьогоднішній грі обидва українські футболісти команди-господаря – Довбик та Циганков – вийшли на поле з перших хвилин. На 3-ій хвилині «Барселона» вийшла вперед: Ямал віддав пас на Крістенсена, а той дальнім ударом вивів гостей вперед. Та вже за хвилину господарі зрівняли рахунок - гол забив Довбик: Мартін навісив з флангу, після чого Артем невідпорно пробив головою - це 20-ий гол українця у чемпіонаті Іспанії цього сезону. Проте незадовго до перерви гості вдруге повели в рахунку: Ямал заробив пенальті, а Левандовскі забив з 11-метрової позначки.

Та після перерви «Жирона» змогла змінити хід зустрічі. На 65-ій хвилині, після асисту Довбика, господарі зрівняли рахунок: Артем віддав на Порту, а той забив. Ще за 2 хвилини зусиллями Міґеля Ґутьєреса підопічні Мічела швидко вийшли вперед, а на 74-ій хвилині, після красивого дальнього удару від Порту, збільшили свою перевагу. Отож, 4:2 – «Жирона» здобула ефектну перемогу над «Барселоною» та гарантувала собі вихід до Ліги чемпіонів.

Ла Ліга. 34 тур

«Жирона» – «Барселона» – 4:2

Голи: Довбик (4), Порту (65, 75), Гутьєррес (67) – Крістенсен (3), Левандовськи (45+1, пенальті)

«Жирона»: Гассаніга, Е. Гарсія, Д. Лопес (Порту, 65), Блінд, Гутьєррес, Еррера, Алейш Гарсія, Циганков (Коуту, 65), Мартін, Савіо (Валері, 86), Довбик

«Барселона»: Тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу, Роберто (Ромеу, 79), Крістенсен (Рафінья, 69), Гюндоган, Ямал (Фелікс, 84), Левандовскі (Ферран Торрес, 79), Фермін (Педрі, 69)

Попередження: Араухо (39), Роберто (43)