27.07.2022

ДИНАМО У БІЛЬШОСТІ ПРОХОДИТЬ ФЕНЕРБАХЧЕ

У першому таймі глядачі побачили продовження першого матчу: обережна гра та мінімум моментів. Все змінилося після перерви, коли другу жовту отримав гравець турецького клубу Юкшек. Заробив він її на 55 хвилині проти Віталія Буяльського, а вже через чотири хвилини українець розмочив рахунок: на куті штрафного вдало відпрацював Томаш Кендзьора та віддав гольовий пас.

Ще один ключовий момент зустрічі - пенальті у ворота киян. Денис Попов сфолив, однак Георгій Бущан парирував удар з позначки від Валенсії. А потім ще раз класно перевів на кутовий м'яч, який міг залетіти за комірець.

Все йшло до мінімальної перемоги, однак наприкінці основного часу Салай після кутового опинився сам у штрафному майданчику та замкнув подачу - 1:1. Гра перейшла до овертаймів.

Паралельно, до овертаймів продовжився і матч Ворскли проти АІКа у матчі Ліги Конференцій. Там, зрештою, через надсумнівне рішення рефері, було зараховане взяття воріт шведами, тож саме вони покрокували далі: 2:0 у другому матчі та 4:3 загалом.

У Стамбулі ж, все розвинулося за іншим сценарієм: Олександр Караваєв став джокером та забив у ворота свого колишнього клубу. Передача на рахунку ще одного джокера - Костянтина Вівчаренка.

Якщо у вас не було змоги стежити за матчами українських клубів по ТБ, то радимо ознайомитись зі статистикою поєдинків, а також переглянути інші live результати з футболу.