23.07.2024

"ДИНАМО" ГРОМИТЬ "ПАРТИЗАН" У КВАЛІФІКАЦІЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

У першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів з футболу київське «Динамо» перемогло з великим рахунком сербський «Партизан»!

На 22-й хвилині «Партизан» завдяки пенальті відкрив рахунок у матчі. Наприкінці першої половини гри Микола Шапаренко відновив рівновагу, а Володимир Бражко та Олександр Караваєв довели рахунок до 3:1.

У другому таймі Владислав Кабаєв зробив рахунок 4:1, однак сербській команді вдалось відіграти один гол. На 83-й хвилині Денис Попов розвинув успіх українського клубу, а Олександр Піхальонок на 90+2-й забив шостий м'яч! Отож, фінальний рахунок - 6:2! Українці декласують одіозну сербську команду!

Ліги чемпіонів УЄФА. Кваліфікація. Другий раунд. Перший матч

«Динамо» Київ – «Партизан» - 6:2

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 42, Караваєв, 45+1, Кабаєв, 55, Попов, 83, Піхальонок, 90+2 – Сальданья, 22 (пен.), 66

Попередження: Бражко, 47 – Сальданья, 1, Де Медіна, 11, Арріага, 81

«Динамо» Київ: Бущан – Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв (Малиш, 46) – Шапаренко (Лонвейк, 87), Бражко (Андрієвський, 86), Буяльський (Піхальонок, 46) – Кабаєв, Ванат, Ярмоленко (Волошин, 69)

«Партизан»: А. Йованович – Антич, Муякич, Маркович, Де Медіна (Філіпович, 60) – Захід (Натхо, 59), Го (Щекич, 46), Арріага – Калулу (Тріфунович, 77), Сальданья, Ксандер (Ібрагім, 60)

Арбітр: Крістіан Дінгерт (Талліхтенберг, Німеччина)

Стадіон: «Арена Люблін» (Люблін, Польща)