07.04.2022

ДИНАМО ПОСТУПАЄТЬСЯ СПОРТИНГУ В МАТЧІ ЮНАЦЬКОЇ ЛІГИ УЄФА

Юніори Динамо - унікальна команда. Адже вони - єдині в Україні, хто зміг провести два офіційних матчі у 2022 році: в 1/16 Юнацької Ліги УЄФА перемогли по пенальті Депортіво, а в чемпіонаті України впевнено переграли однолітків з Інгульця - 3:0.

Після певної невизначеності та відсутності тренувального процесу команда Ігоря Костюка спочатку перебралася до Румунії, а потім і отримала нову дату матчу 1/8 проти Спортінга - 7 квітня.

На старті матчу біло-сині чи то від відсутності матчів, чи то від недокінця набраної форми, пропустило одразу двічі. Та й перший тайм минув за переваги португальців. Однак у перерві кияни таки знайшли правильні слова та мотивацію і вийшли геть іншими. Вже на початку другого тайму динамівці заробили пенальті та реалізували його завдяки Бражку.

Попри моральну перевагу та кілька хороших моментів, досягнути більшого в українців не вдалося. Спортинг перемагає 2:1 та крокує далі, де зіграє з Бенфікою в португальському дербі, Динамо покидає турнір.