«ДИНАМО» У ЛІЗІ ЄВРОПИ: ТРИ ГРИ - ТРИ ПОРАЗКИ

«Динамо», яке після 2 турів групового етапу Ліги Європи не здобуло жодного очка, провело на виїзді визначальний для себе поєдинок з «Ренном» – одним із лідерів групи B. У разі втрати очок кияни практично зводили до мінімуму шанси на продовження боротьби за вихід із групи.

«Ренн» (Франція) – «Динамо» (Україна) – 2:1

Голи: Терр’є, 23; Д. Дуе, 89 – Циганков, 33

У першому таймі суперники обмінялися ефектними результативними атаками. На потужний удар Терр’є у дальню дев’ятку Циганков відповів потужним ударом під поперечину, перегравши голкіпера з другої спроби. Після перерви непоступлива боротьба продовжилася, тривалий час до взяття воріт справа не доходила, та все ж під завісу гри господарі, скориставшись помилкою суперника в захисті, зуміли забити другий гол - він на рахунку Дезіре Дуе. У підсумку - третя поспіль поразка «Динамо». Коментарі, як кажуть, зайві...

В іншому сьогоднішньому матчі групи B «Фенербахче» приймав «АЕК». Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь турецької команди. У першому таймі відзначився Бачуаї, а незадовго до фінального свистка Мамас оформив автогол.

Турнірне становище у групі B після 3 турів: 1. «Фенербахче» - 7, 2. «Ренн» - 7, 3. «АЕК» - 3, 4. «Динамо» - 0