02.09.2023

ДЕБЮТАНТИ ВРАЖАЮТЬ: "КАРПАТИ" ПЕРЕМАГАЮТЬ "ЕПІЦЕНТР"

Львівські "Карпати" зустрілись з "Епіцентром" з Кам'янця-Подільського в рамках 6-го туру Першої ліги (Група "А"). Поєдинок приймав стадіон "Україна".

Матч можна вважати особливим для Мирона Маркевича та Сергія Нагорняка - наставник "Епіцентра" свого часу був асистентом Мирона Богдановича в "Дніпрі", який був фіналістом Ліги Європи.

Перший тайм відбувся майже за рівної гри та без забитих м'ячів. У другій половині зустрічі господарі стали створювати більше небезпеки біля воріт "Епіцентра", проте гостям моментами вдавалось перехоплювати ініціативу. Долю зустрічі вирішили дебютанти "карпатівців", які з'явились на полі на 73-ій хвилині.

Бразильський новачок "левів" Крістіан Ното вже в перші миті після появи на полі вразив ефектним способом пробиття через себе - вище воріт. Проте, вже через пів хвилини бразилець відзначився після свого другого дотику в грі - Крістіан блискуче замкнув подачу від Полегенька - 1:0.

На 80-ій хвилині зустрічі зумів результативно показати себе і Віталій Равлик. Вже ексвінгер "Агробізнеса" отримав пас від Чачуа та наважився на дальній удар з-за меж штрафного. Равлик неймовірно закрутив у ліву дев'ятку воріт - 2:0.

"Карпати" після перемоги над "Епіцентром" продовжують лідирувати в турнірній таблиці групи "А", маючи в активі вже 16 залікових балів. Наступну гру "зелено-білі" проведуть на виїзді проти волочиського "Агробізнеса" 9 вересня.