04.06.2023

ВІКТОР ЦИГАНКОВ ВІДЗНАЧИВСЯ АСИСТОМ В ОСТАННЬОМУ ТУРІ ЛА ЛІГИ

В останньому турі іспанської Ла Ліги "Жирона" зустрілась з "Осасуною". Вчергове зі стартових хвилин у складі каталонського клубу грав Віктор Циганков.

Поєдинок був важливим для "Жирони", адже команда продовжувала боротись за потрапляння в єврокубки до останнього туру. У випадку перемоги клуб 25-річного українця міг фінішувати 7-м та гарантувати вихід до Ліги конференцій.

На жаль, команда Віктора поступилась і не потрапила до єврокубків. "Осасуна" на початку 2-го тайму забила двічі за три хвилини, створивши комфортну перевагу - 2:0. "Жироні" вдалося відквитати один м'яч, до якого долучився Циганков. Гравець збірної України на 75-ій хвилині виконав подачу зі стандарту, яку замкнув Рейньєр.

Цей матч став для українця 17-м поспіль в основному складі з моменту переходу в "Жирону". Загалом із моменту переходу Віктор відзначився 9-ма результативними діями: 3 голи та 6 асистів. До слова, Циганков став найкращим асистентом "Жирони" в чемпіонаті Іспанії.