25.05.2024

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

24 травня, збірна України серед школярів здобула свою чергову перемогу на чемпіонаті світу. Суперником нашої команди була збірна Марокко.

У першому таймі двоходівка Смаглій – Пилипчук завершилась влучним ударом головою Кокодиняка.

По перерві свій п’ятий м’яч на турнірні забив Данило Пилипчук. Цього разу нападник бездоганно виконав одинадцятиметровий, який заробив Орошкевич.

Завтра підопічні Тараса Павліша зіграють за 9-10 місце проти збірної Катару, яка в серії одинадцятиметрових здолала збірну Німеччину, яка представлена академією бременського «Вердера».

Переможний склад нашої команди був наступним: Домчак, Кокодиняк, Грабовенський, Черненко, Комарениць, Резнік, Малиш, Дмитришин (Орошкевич, 41), Смаглій (Абрамчук, 41), Грибеник (Бондарук, 70), Пилипчук (Максимчук, 61).