31.05.2024

«BLAGO-ЮНІСТЬ» – ТРІУМФАТОР КУБКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Клуб із Верхньої другий рік поспіль здобуває Кубок Івано-Франківщини з футболу

У середу, 29-го травня, стадіон «Юність» у Коломиї прийняв вирішальний поєдинок Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону-2023/24. У фіналі за трофей боролися лідери обласного чемпіонату – «Пробій» (Городенка) та «Blago-Юність» (Верхня).

Відзначимо, що «Пробій» виступає в чемпіонаті України серед аматорів – у нинішньому сезоні команда посіла 5-те місце в групі 1 першої частини змагань. «Blago-Юність» у поточній кампанії змагалася в Кубку України серед аматорів – верхнянці дійшли до півфіналу турніру.

З перших миттєвостей матчу в Коломиї команди демонстрували, що на полі діють два лідери чемпіонату Івано-Франківщини. Попри запеклу боротьбу в основний час глядачі не побачили забитих м’ячів. Зокрема, кожна з команд помітно нервувала та водночас намагалась грати в безризиковий футбол, розуміючи вартість потенційних помилок.

Зрештою, на фінал Кубка області чекали два додаткові 15-хвилинні тайми. У першому з них ані «Пробій», ані «Blago-Юність» знову не зуміли відзначитись голом. Проте, долю поєдинку врешті-решт вирішили на 113-ій хвилині гри. Неймовірним ударом у ворота суперника перемогу «Blago-Юність» приніс капітан колективу Віталій Турчанський – 1:0.

«Blago-Юність, титульним спонсором якої виступає технологічна компанія blago, вдруге поспіль здобуває Кубок Івано-Франківщини. На попередніх стадіях розіграшу турніру підопічним Романа Мотуза вдалося обіграти коломийське «Покуття», здолати в серії пенальті калуську «Гарту». У півфіналі верхнянці святкували звитягу над «Вільхівцями».

Перед стартом сезону 2023-24 ФК «Blago-Юність» завоював Суперкубок Івано-Франківщини

Після завершення розіграшу Кубка області сезон для команд Івано-Франківщини продовжується. До розв’язки в чемпіонаті залишаються лічені тури. У турнірній таблиці лідирує «Blago-Юність», маючи в доробку після 17-ти матчів 41 заліковий бал. Верхнянці мають хороші шанси на золоті нагороди, адже найближчий переслідувач, ФК «Вільхівці», у своєму активі має 37 очок.

Враженнями від виграного фіналу Кубку Івано-Франківської області в коментарі Kamp-Sport поділився капітан «Blago-Юність» та автор переможного голу Віталій Турчанський:

«Здобули позитивний результат – вдалося забрати Кубок. Минулоріч виграли цей трофей і, на щастя, команда змогла захистити статус переможців. Від безпосередньо самої гри враження хороші. За тиждень до фіналу ми зустрілися проти «Пробою» в календарному матчі чемпіонату області й поступилися 1:3. Тому на кубковий поєдинок виходили з подвійним налаштуванням. Хотіли довести, що ця поразка була помилкою. Але насамперед команда прагнула забрати кубок додому.

Чи очікували на овертайм? Чесно кажучи, в мене виникала думка, що переможець може визначитись в основний час. Ще перед стартом гри про це думав. Суперник усе-таки дуже непростий, він добре обороняється й добре атакує флангами. Налаштовувалися на складний матч і він, зрештою, таким і видався. Радий, що вдалося забити переможний гол. Насправді я виконував подачу, а м’яч залетів у ворота. Таке трапляється у футболі і тільки добре, що це принесло нам перемогу у фіналі», – сказав Турчанський.