10.12.2023

АРТЕМ ДОВБИК ЗАБИВ ГОЛ У ВОРОТА "БАРСЕЛОНИ" З ПАСУ ВІКТОРА ЦИГАНКОВА. ВІДЕО

Український дует відкрив рахунок у матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії з футболу "Барселона"-"Жирона".

Артем Довбик відзначився голом у ворота каталонців на 12-ій хвилині. Забив український нападник з точної передачі від Віктора Циганкова з лівого флангу. Відео голу Артема Довбика з пасу Віктора Циганкова можна переглянути у телеграм-каналі Kamp-Sport.

У першому таймі рахунок зрівняв польський форвард Роберт Лєвандовскі. на 19-ій хвилині. У підсумку, "Жирона" здобула перемогу з рахунком 4:2 та очолила турнірну таблицю іспанської Ла Ліги.

До слова, Артем Довбик забив восьмий гол в 16-му матчі за іспанську "Жирону". Віктор Циганков зі свого боку оформив 9-й результативний пас у складі каталонців.