07.06.2025
Фото: УАФ
Відбувся матч міжнародного товариського турніру Canadian Shield 2025, у якому зустрілися збірні Канади та України.
Поєдинок проходив на стадіоні «ВМО Філд» у канадському Торонто.
У першому таймі господарі, на відміну від гостей, грали впевнено, ефектно та результативно і вже на 31 хвилині вели в рахунку з різницею у три голи. Під завісу гри м'яч ще раз побував у воротах підопічних Сергія Реброва, а потім двічі поспіль відзначилися "синьо-жовті" - взяття воріт в активі Забарного, а також Зінченка (з пенальті). У підсумку, 2:4.
Товариський турнір «Canadian Shield».
Канада – Україна – 4:2
Голи: Дж.Девід (4, 24), П.Девід (31), Б'юкенен (81) – Забарний (89), Зінченко (92, пенальті)
Попередження: Нелсон (69)
Канада: Крепо, Бассонг, Корнеліус (Найт-Лебел, 64), Де Фужероль, Сігур (Ларі'ї, 64), Еуштакіу, Саліба, Шаффелберг (Нелсон, 64), Б'юкенен, Дж.Девід (Ларін, 79), П.Девід (Джеббісон, 46)
Україна: Трубін (Різник, 66), Матвієнко (Гуцуляк, 66), Бондар, Забарний, Тимчик, Калюжний (Кабаєв, 82), Зінченко, Шапаренко (Піхальонок, 58), Судаков, Циганков (Зубков, 66), Яремчук (Михайленко, 66).
Стадіон «BMO Field» (Торонто, Канада)
У турнірі Canadian Shield 2025 беруть участь також команда Нової Зеландії та збірна Кот-д'Івуара. Українці зіграють проти Нової Зеландії 11 червня.
Джерело: sport.ua