04.11.2023

"АГРОБІЗНЕС" ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМАГАЄ В ПЕРШІЙ ЛІЗІ

"Агробізнес" продовжує переможну ходу у Першій лізі. В новому 15-му турі волочиський колектив обіграв тернопільську "Ниву" в домашньому поєдинку.

Нагадаємо, що в попередньому турі команда Олександра Чижевського взяла гору над "Поділлям" у дербі Хмельниччини (1:0).

Гості поєдинку створювали чимало небезпеки біля воріт суперника, але рахунок у матчі вдалося відкрити "Агробізнесу". Незадовго до перерви Роман Кузьмин виконав філігранну подачу в штрафний тернополян, де Свистун спрямував м'яч у ворота. 1:0 - Крістіан відзначився у другому поспіль поєдинку.

Долю зустрічі вирішила драматична кінвцівка. На 87-ій хвилині Попович, здавалося, виграв дуель з Вольським, але 25-й номер "Ниви" зумів вразити ворота з другої спроби.

На 90-ій хвилині господарям вдалося неймовірне - вирвати звитягу. Галенков обробив м'яч у центрі поля й віддав ліворуч на Леня. Олег виконав довгу подачу в карний тернополян, де Бариляк без проблем переправив у ворота. Варто відзначити, Руслан відзначився голом через дві хвилини після виходу на поле!

"Агробізнес" втретє поспіль переміг і, до речі, продовжив безпрограшну серію до семи поєдинків. У наступному турі, 12 листопада, на волочиський клуб чекає виїзний матч проти лідера - львівських "Карпат".