21.10.2023

"АГРОБІЗНЕС" РОЗГРОМИВ ЗАКАРПАТЦІВ ТА УВІРВАВСЯ ДО ТРІЙКИ ГРУПИ "А"

"Агробізнес" в 13-му турі Першої ліги здобув надважливу перемогу, розгромивши в рідних стінах закарпатський "Хуст".

Нагадаємо, що в першому колі закарпатці приймали "Агробізнес" в рамках 4-го туру Першої ліги. Тоді волочиська команда мінімально переграла суперника (1:0) завдяки голу Романа Кузьмина.

Один із найбільш запеклих конкурентів "Агробізнеса" "Епіцентр" втратив очки в дербі з "Поділлям" (2:2), тож у команди Олександра Чижевського з'явилась чудова нагода піднятися та водночас закріпитися на третій сходинці своєї групи. Для того, аби провести наступний відрізок сезону в чемпіонському раунді, "Агробізнесу" важливо здобувати очки в кожному поєдинку. До того ж поразка "Ниви" з Бузової від "Карпат" узагалі прокладає реальний шлях до другої сходинки в найближчій перспективі.

На старті зустрічі на Закарпатті першим номером стали грати господарі, проте зовсім скоро через брак креативу на половині поля гостей "Хуст" віддав ініціативу "Агробізнесу". Спершу підопічним Чижевського не вдавалося довести свої атаки до логічного завершення, але на 27-ій хвилині вони таки відкрили рахунок: Галенков подав на Кузьмина, який відправив м'яч у сітку, пробивши з-за меж штрафного майданчика - 1:0. До речі, Роман Кузьмин вже вдруге в нинішньому сезоні вразив ворота закарпатців.

Перед перервою волочиська команда закріпила свою перевагу - Шостак отримав м'яч після рикошету від захисника Мердєєва та пробив у кут воріт господарів - 2:0. А вже на 56-ій хвилині гри Денис Галенков потужним ударом метрів з 15-ти влучив у верхній кут і довів рахунок до розгрому - 3:0. Вінгер, до слова, відзначився вже другим голом у складі "Агробізнеса".

3:0 - упевнений тріумф "Агробізнеса" дозволяє команді повернутись на третє місце. Відставання від другої сходинки, на якій перебуває "Нива" Б, складає всього два очки! Додамо, що впродовж 13-ти турів "Агробізнес" зумів здобути 5 перемог, стільки ж разів підопічні Чижевського зіграли внічию (20 очок).