19.11.2023

14 ГОЛІВ! ФРАНЦІЯ ЗДОБУЛА НАЙБІЛЬШУ ПЕРЕМОГУ В ІСТОРІЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ЄВРО

Збірна Франції всьоме поспіль перемогла у відборі на чемпіонат Європи 2024 року.

У домашньому поєдинку в Ніцці команда Дідьє Дешама розтрощила збірну Гібралтару з божевільним рахунком - 14:0.

До перерви французки розгромили суперника з рахунком 7:0. Варто відзначити, що за збірну Франції дебютував та одразуж забив хавбек "ПСЖ" Воррен Заїр-Емері. 17-річний гравець став наймолодшим гравцем в історії своєї національної команди та наймолодшим автором забитого м'яча. Щоправда у гольовому епізоді Заїр-Емері травмувався й вибув до кінця року.

У другому таймі Франція також забила 7 голів. Дубль оформив Олів'є Жиру, а хет-трик - Кіліан Мбаппе.

14:0 - найбільша перемога в історії відбіркових матчів чемпіонату Європи. Попередній рекорд тримався від 2006-го, коли збірна Німеччини розгромила Сан-Марино з рахунком 13:0.

Франція — Гібралтар 14:0

Голи: Сантос (а/г), 3, Тюрам, 4, Заїр-Емері, 16, Мбаппе, 30 (пен.), 74, 82, Клосс, 34, Коман, 36, 65, Фофана, 37, Рабьйо, 63, Дембеле, 73, Жиру, 89, 90+1