Новини

22.06.2024

УКРАЇНСЬКІ ШАБЛІСТКИ - ВІЦЕЧЕМПІОНКИ ЄВРОПИ!


 Українські шаблістки виграють срібло Чемпіонату Європи!


Розпочалася друга частина континентальної першості у Базелі, де змагаються за нагороди команди в 6 дисциплінах. Найкращим результатом у четвертий день стало 9 місце шпажисток. Сьогодні ж виступали представниці шаблі та представники шпаги. 


Українки у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Бакастової та Олени Кравацької ведуть боротьбу не лише за медалі, а й за очки у світовий рейтинг, які допоможуть отримати кращу сітку на Олімпійських Іграх-2024 у Парижі. Сьогодні їм довелося фехтувати у першому раунді з Болгарією, яка хоч і намагалася повернутися у боротьбу, але все ж поступилася нашим шаблісткам з рахунком 45:42.За вихід до фіналу шаблістки змагалися з угорками, які ставали чемпіонками світу 2022 та 2023 року. Після першої половини збірна України поступалася в "-7", але зусиллями Ольги Харлан, яка зробила ривок 12-2, наші фехтувальниці змогли не просто повернутися в матч, а й здобути перемогу з рахунком 45:41.


У фіналі Ольга Харлан, Аліна Комащук, Юлія Бакастова та Олена Кравацька вкотре зустрічалися з Францією, яка цього разу виступала без своєї лідерки Сари Бальцер. Українки поступалися після першого поєдинку і намагалися наздогнати опоненток, однак зафіксувати лідерство вдалося лише після шостого бою, який Аліна Комащук виграла з рахунком 8-3 (загальний рахунок становив 30:28). Цей момент став переломним у цій сутичці, адже далі лідерство України ставало впевненішим, однак француженка Сара Нуча змогла здійснити камбек проти Ольги Харлан і Україна мінімально поступилася Франції (44:45), здобувши таким чином срібні нагороди!


Джерело: ukrsportbase

Поділитися

182

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини