Новини

03.10.2022

У КСЕНІЇ ПАНТЕЛЕЄВОЇ - ДРУГА ЗВИТЯГА ПОСПІЛЬ, В ОЛЬГИ ХАРЛАН - ДРУГЕ МІСЦЕ

На фото: Ксенія Пантелеєва (зліва) та Ольга Харлан


У швейцарській Женеві шпажистки визначили найсильніших у рамках турніру Сателіт FIE. Змагання завершилися перемогою представниці України, бронзової медалістки чемпіонату світу Ксенії Пантелеєвої.


Для 28-річної львів’янки, яка на початку літа народила дитину, це вже друге золото в цьому сезоні, у вересні, нагадаємо, вона виграла такий самий Сателіт FIE у Братиславі.


Відзначимо, що на шляху до перемоги підопічна Андрія Орліковского та Зоряни Семеряк у чвертьфіналі змусила скласти зброю іншу українку 15-річну Емілі Конрад (15:11). Таким чином наймолодша учасниця турніру зупинилася за крок від п’єдесталу.


У турнірі шпажистів одразу два наші спортсмени зійшли на п’єдестал пошани: на другу сходинку – Андрій Опанасенко, на третю – Михайло Краснюк.


Шаблістки розіграли нагороди Сателіту FIE у бельгійському Генті. На другу сходинку п’єдесталу за підсумками змагань зійшла олімпійська чемпіонка, шестиразова чемпіонка світу та восьмиразова чемпіонка Європи Ольга Харлан.


У півфіналі Харлан взяла гору над німкенею Лєною Штемпер (15:6), але у головному поєдинку поступилася 20-річній Бенедетті Фузетті з Італії – бронзовій медалістці вересневого Сателіту у Софії та чемпіонату світу серед кадетів-2019 (12:15).


Наші вітання спортсменам та їхнім тренерам!

Інші Новини