Новини

20.05.2023

ОЛЬГА ХАРЛАН: ПОВЕРНЕННЯ росіян І білорусів - ПРІОРИТЕТ ДЛЯ FIE


Лідерка збірної України з фехтування Ольга Харлан розповіла у соцмережах, що Міжнародна федерація фехтування (FIE) не буде враховувати особисті результати Європейських ігор-2023 до заліку кваліфікації на Олімпійські ігри-2024.


"FIE зробила це. Мабуть, повернення російських та білоруських фехтувальників на змагання не лише можливе, а й пріоритетне!


Я займаюся фехтуванням впродовж 23 років, і це моя п'ята олімпійська кваліфікація, і жодного разу не змінювалися критерії кваліфікації з якоїсь причини для певної країни. Отже, ось що станеться, і якщо ви думаєте, що це вас не стосується, будь ласка, будьте обережні до кінця.


Комітет FIE вирішив розділити Європейські ігри на два різні змагання. Команди будуть частиною олімпійської кваліфікації, тоді як окремі учасники будуть переміщені до іншої країни, для іншого змагання, до іншого часу. У жовтні! 


Таке рішення ніколи раніше не ухвалювалося, і це абсолютна неповага до спортсменів.


Якщо заморозять усі континентальні змагання, у жодного спортсмена не буде шансів набрати чи втратити очки до чемпіонату світу. Це величезна перевага для тих, хто може вийти з топ-16 і величезний недолік для тих, кому потрібно внести зміни, щоб потрапити туди. Безглуздо казати, наскільки несправедливо було б, якби лише європейські спортсмени не мали шансів набрати очки перед чемпіонатами світу.


І останнє, та не менш важливе: кожний спортсмен і тренер знає, що підготовка до Олімпійських ігор починається задовго до них. Якщо змінити розклад одного змагання, то зміниться вся програма, причому тільки для європейських спортсменів. Це несправедливо для спортсменів, тренерів, фізичної підготовки. Вихідні та відпочинок змінюватимуться, а кожен спортсмен знає, як важливо відпочивати та заряджатися енергією".


Змагання з фехтуванні на Європейських іграх-2023 у Кракові (Польща) відбуватимуться з 25 до 30 червня.


Поділитися

446

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини