Новини

28.07.2023

МОК АВТОМАТИЧНО КВАЛІФІКУВАВ ОЛЬГУ ХАРЛАН НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ-2024


Ольга Харлан отримала автоматичну кваліфікацію на Олімпійські ігри-2024 від МОК. Про це повідомив міністр молоді і спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт.


«Мені, як колезі-фехтувальнику, неможливо уявити, що ви відчуваєте в цей момент. Війна проти вашої країни, страждання людей в Україні, невизначеність навколо вашої участі на ЧС з фехтування в Мілані, важкі внутрішні конфлікти, які можуть бути у вас і багатьох ваших колег, а потім події, які розгорталися вчора – все це американські гірки емоцій і почуттів. Чудово, як ви справляєтеся з цією неймовірно важкою ситуацією, і я хотів би висловити вам свою повну підтримку.


Враховуючи вашу унікальну ситуацію, МОК виділить вам додаткову квоту на Олімпійські ігри-2024, якщо ви не зможете пройти кваліфікацію протягом періоду, що залишився. Ми робимо цей унікальний виняток також тому, що поточні процедури ні в якому разі не компенсують кваліфікаційні бали, які ви втратили через свою дискваліфікацію.


Зрозуміло, що ви повинні відповідати іншим критеріям прийнятності, як і будь-яка інша спортсменка.


Будьте впевнені, що МОК і надалі буде повністю солідарним з українськими спортсменами та олімпійською спільнотою України в ці надзвичайно важкі часи», - написав Бах у листі до Харлан.


Нагадаємо, що Харлан дискваліфікували з ЧС через відмову потиснути руку росіянці Анні Смірновій. На цьому турнірі розігрувались кваліфікаційні бали на Олімпіаду в Парижі.

Інші Новини