Новини

25.05.2023

ЕМІЛІ КОНРАД ПРИНЕСЛА УКРАЇНІ ДРУГУ НАГОРОДУ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ U-23 З ФЕХТУВАННЯ

Фото -   Національна федерація фехтування України 


Учора, 24 травня, відбувся другий змагальний день чемпіонату Європи U-23 в Будапешті. Після вдалого виступу рапіристки Ольги Сопіт нагороду Україні принесла й Емілі Конрад.


15-річна шпажистка завоювала "золото" континентальної першості. 


Вже за вихід в 1/16 Емілі Конрад зустрілася з першим номером посіву угоркою та ще й господаркою доріжки Язмін Тот.  Українка просто не залишила суперниці шансів - 15:7. Вкрай напруженим вийшов наступний поєдинок Конрад проти Барбари Брих. Польська шпажистка зуміла за п’ять секунд до кінця основного часу зрівняти рахунок (13:13). Зрештою, вправнішою на пріоритеті виявилася Емілі - 14:13.Перемігши у чвертьфіналі француженку Осіан Франсійон (15:11), Емілі зустрілася з чинною віцечемпіонкою світу серед юніорів Аліцією Клашік з Польщі. Основний час пройшов у рівній боротьбі, а у додаткову хвилину на пріоритеті укол завдати вдалося саме представниці України - 11:10.


У фіналі юна українка одразу заволоділа ініціативою (4:1) і більше ніж на два уколи жодного разу так і не підпустила старшу на 7 років італійку Сару Марію Ковальчик - 15:12!
Джерело - Національна федерація фехтування України 

 

Інші Новини